Диван "Кіра" Берегиня
Код товару: 7561839
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 305 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 224 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір спального місця | 140х192 см |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
Опис - Диван "Кіра" Берегиня
Характеристики
Диван "Кіра" від компанії виробника Берегиня представляє собою високоміцне меблевий виріб , яке неодмінно стане головною прикрасою будь-якої кімнати . Модель має сучасний дизайн і відмінним якісним наповненням, за рахунок чого буде служити і радувати око протягом довгого часу.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Дельфін":
| Ширина | 224 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір спального місця | 140х192 см |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Берегиня |
Відгуки - Диван "Кіра" Берегиня
Переглянути всі відгуки
11 305 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 224 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір спального місця | 140х192 см |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Берегиня |
11 305 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Кіра" Берегиня
11 305 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Кіра" Берегиня
Схожі товари


