Диван "Карінгтон-7" Лівс
Код товару: 7557731
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 893 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 265 см |
| Глибина | 127 см |
| Висота | 74 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
Опис - Диван "Карінгтон-7" Лівс
Характеристики
Диван "Карінгтон-7 " виготовлений з високоміцних сучасних матеріалів. Його каркас виготовлений із застосуванням хвойних порід натурального дерева і фанери. Наповнення дивана складається з пінополіуретану і поліефірного волокно. Оббивка дивана може виконувати в одній або двох тканинах. Рекомендується застосовувати однотонні тканини і тканини з малюнком. Такі меблі стане незамінною частиною вашого будинку, з нею відпочинок стане приємніше і комфортніше.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Книжка":
| Ширина | 265 см |
| Глибина | 127 см |
| Висота | 74 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Книжка |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Диван "Карінгтон-7" Лівс
Переглянути всі відгуки
14 893 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 265 см |
| Глибина | 127 см |
| Висота | 74 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Книжка |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
14 893 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Карінгтон-7" Лівс
14 893 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Карінгтон-7" Лівс
Схожі товари
