Диван двомісний "Манхеттен" Лівс
Код товару: 7587476
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
25 962 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 100 см |
| Висота | 100 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
Опис - Диван двомісний "Манхеттен" Лівс
Характеристики
Двомісний диван "Манхеттен" відмінно розміститься навіть в невеликій кімнаті, тому що має компактними розмірами . Завдяки ортопедичної посадці , ви сповна зможете насолодитися комфортним відпочинком. Міцний каркас, виконаний з натурального дерева, і неймовірно м'яке наповнення з пінополіуретану підвищеної еластичності забезпечують дивану тривалий термін служби.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Глибина | 100 см |
| Висота | 100 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Диван двомісний "Манхеттен" Лівс
Переглянути всі відгуки
25 962 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 100 см |
| Висота | 100 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
25 962 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван двомісний "Манхеттен" Лівс
25 962 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван двомісний "Манхеттен" Лівс
Схожі товари
