Диван двомісний "Манхеттен-2" Лівс
Код товару: 7587477
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
34 213 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 101 см |
| Висота | 102 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Стиль | Модерн |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
Опис - Диван двомісний "Манхеттен-2" Лівс
Характеристики
нерозкладне диван "Манхеттен-2" допоможе вам грамотно і стильно облаштувати вашу вітальню. Його каркас виконаний з натурального дерева, тому виріб має високий ступінь довговічністю. Незвичайна м'якість і особливий комфорт під час сидіння досягається за рахунок застосування пінополіуретану підвищеної еластичності в якості наповнювача.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Глибина | 101 см |
| Висота | 102 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Стиль | Модерн |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Диван двомісний "Манхеттен-2" Лівс
Переглянути всі відгуки
34 213 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 101 см |
| Висота | 102 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Стиль | Модерн |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
34 213 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван двомісний "Манхеттен-2" Лівс
34 213 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван двомісний "Манхеттен-2" Лівс
Схожі товари
