Диван "Доріс" Меблі Вікторія
Код товару: 7679135
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 775 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 258 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір спального місця | 160х200 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок |
Опис - Диван "Доріс" Меблі Вікторія
Характеристики
Диван "Доріс" виглядає ефектно і стильно. Він стане чудовою прикрасою інтер'єру спальні або ж вітальні. Конструкція дивана спроектована з урахуванням всіх запитів сучасного користувача. При виготовленні даної моделі використовуються тільки високоякісні матеріали і фурнітура. В якості оббивки використовується поліестерова тканина та шеніл.
Ціна вказана за диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.


Ціна вказана за диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки виробу:
Механізм трансформації "Єврокнижка":

Габаритні розміри виробу:

| Ширина | 258 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір спального місця | 160х200 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок |
| Стиль | Скандинавський |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Оснащення | З ящиком |
| Механізм розкладання | Єврокнижка |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Меблі Вікторія |
Відгуки - Диван "Доріс" Меблі Вікторія
Переглянути всі відгуки
14 775 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 258 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір спального місця | 160х200 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок |
| Стиль | Скандинавський |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Оснащення | З ящиком |
| Механізм розкладання | Єврокнижка |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | З подушками |
| Виробник | Меблі Вікторія |
14 775 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Доріс" Меблі Вікторія
14 775 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Доріс" Меблі Вікторія
Схожі товари












