Диван "Ассоль" Лівс
Код товару: 7557705
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
28 578 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 190 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 93 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
Опис - Диван "Ассоль" Лівс
Характеристики
Диван "Ассоль" - прекрасний спосіб облаштувати власну зону для відпочинку. Ця модель відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, малогабаритністю з'єднаної з функціональністю і цікавим, милим дизайном.
Безсумнівною перевагою дивана є матеріали, що використовуються при його виготовленні. Каркас складається з натурального дерева хвойних порід , фанери, ДВП і ДСП. Велика кількість різновидів деревини дозволяє зробити виріб максимально зручним для власника.
"Ассоль" добре поєднується з сучасними дизайнами інтер'єрів і з легко вписується в більшість приміщень.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Безсумнівною перевагою дивана є матеріали, що використовуються при його виготовленні. Каркас складається з натурального дерева хвойних порід , фанери, ДВП і ДСП. Велика кількість різновидів деревини дозволяє зробити виріб максимально зручним для власника.
"Ассоль" добре поєднується з сучасними дизайнами інтер'єрів і з легко вписується в більшість приміщень.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "викочування":
| Ширина | 190 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 93 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Розмір | Великий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Диван "Ассоль" Лівс
Переглянути всі відгуки
28 578 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 190 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 93 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Розмір | Великий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
28 578 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Ассоль" Лівс
28 578 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Ассоль" Лівс
Схожі товари
