Дитячий диван "Smile" Viorina-Deko
Код товару: 7554031
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 860 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 122 см |
| Висота | 72 см |
| Розмір спального місця | 80х170 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
01 Лайм
-
02 Бірюзовий
-
03 Жовтий
-
04 Малина
-
05 Синій
-
06 Червоний
-
07 Чорний
Опис - Дитячий диван "Smile" Viorina-Deko
Характеристики
Дитячий диван "Smile" - це сучасна багатофункціональна, надійна і максимально якісна меблі. Він володіє всім необхідним для облаштування комфортного спального місця дитини. Кожна деталь даної моделі продуманий до дрібниць. Виріб доповнено акуратною декоративної подушкою .
Вашу дитину неодмінно порадує яскравий дизайн диванчика. Процес трансформації буде легким. В якості наповнювача використовується ППУ . Монтаж даної моделі дивана можливий на будь-яку сторону.
Спальне місце можна збільшити за допомогою 300 мм вставки. Розмір спального місця при цьому збільшиться на 2 см. Вартість дивана в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Вашу дитину неодмінно порадує яскравий дизайн диванчика. Процес трансформації буде легким. В якості наповнювача використовується ППУ . Монтаж даної моделі дивана можливий на будь-яку сторону.
Спальне місце можна збільшити за допомогою 300 мм вставки. Розмір спального місця при цьому збільшиться на 2 см. Вартість дивана в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 122 см |
| Висота | 72 см |
| Розмір спального місця | 80х170 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Модифікація | Прямий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дому |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Viorina-Deko |
Відгуки - Дитячий диван "Smile" Viorina-Deko
Переглянути всі відгуки
9 860 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 122 см |
| Висота | 72 см |
| Розмір спального місця | 80х170 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Розмір | Маленький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Модифікація | Прямий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дому |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Viorina-Deko |
9 860 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий диван "Smile" Viorina-Deko
9 860 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий диван "Smile" Viorina-Deko
Схожі товари










