Дитячий диван "Smart" Viorina-Deko
Код товару: 7560920
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 510 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 102 см |
| Глибина | 89 см |
| Висота | 68 см |
| Розмір спального місця | 80х170 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Жовтий
-
Червоний
-
Рожевий
-
Синій
-
Чорний
Опис - Дитячий диван "Smart" Viorina-Deko
Характеристики
Дитячий диван "Smart" - відмінне рішення для сну або відпочинку дитини . Виконано з високоякісних міцних матеріалів . Чи витримає будь-які навантаження і прослужить довгі роки . Має зручну форму крісла і м'яку оббивку. Розкладається в ліжко , де комфортно , без сорому, поміститься дитина. Дизайн сподобається, як дитині, так і батькам, стильно і продумано . Має шухляда, глибина якого становить 160 см. За вашим бажанням можливе нанесення логотипу на диван.
Як оббивного матеріалу для даної моделі дивана використовується тканина Apparel ETNA (рогожка). Каркас дивана складається з ламінованого ДСП, ДВП і ППУ товщиною 28 мм. Розмір спального місця в розкладеному вигляді - 170x80 см. Ящик дивана виїжджає на надійних коліщатках .
Як оббивного матеріалу для даної моделі дивана використовується тканина Apparel ETNA (рогожка). Каркас дивана складається з ламінованого ДСП, ДВП і ППУ товщиною 28 мм. Розмір спального місця в розкладеному вигляді - 170x80 см. Ящик дивана виїжджає на надійних коліщатках .
Механізм трансформації "Викочування":
| Ширина | 102 см |
| Глибина | 89 см |
| Висота | 68 см |
| Розмір спального місця | 80х170 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Маленький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Модифікація | Прямий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дому |
| Дизайн | Машина |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Viorina-Deko |
Відгуки - Дитячий диван "Smart" Viorina-Deko
Переглянути всі відгуки
8 510 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 102 см |
| Глибина | 89 см |
| Висота | 68 см |
| Розмір спального місця | 80х170 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Маленький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Модифікація | Прямий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дому |
| Дизайн | Машина |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Viorina-Deko |
8 510 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий диван "Smart" Viorina-Deko
8 510 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий диван "Smart" Viorina-Deko
Схожі товари










