Дитячий диван "Панда" Віка
Код товару: 7572640
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 415 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота | 75 см |
| Розмір спального місця | 78х190 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: білий / колір фасаду: реалвуд білий
-
Кордрі 215 Exim Textil
-
Кордрі 221 Exim Textil
-
Кордрі 230 Exim Textil
-
Кордрі 231 Exim Textil
-
Кордрі 333 Exim Textil
-
Кордрі 340 Exim Textil
-
Кордрі 379 Exim Textil
-
Кордрі 465 Exim Textil
-
Кордрі 472 Exim Textil
-
Кордрі 473 Exim Textil
-
Ланкастер вензель беж Дівотекс
-
Лондон Карамель Артекс
-
Пленет Браун Exim Textil
-
Пленет Грей Exim Textil
-
Етна 35 Apparel
-
Етна 65 Apparel
Опис - Дитячий диван "Панда" Віка
Характеристики
Всім відомо, що панди - це сміховинні, ледачі і симпатичні ведмедика, з ранку до ночі жують бамбук і живуть в центральному Китаї. Останнім часом, панди стали настільки популярні серед дітей, що тепер кожен малюк вередує і просить батьків купити йому такого ведмедя. Порадуйте свого малюка і замість справжнього ведмедики, купіть йому приголомшливий і барвистий розкладний диван «Панда» , який стане днем відмінною ігровим майданчиком для вашого малюка, а вночі - подарує йому солодкий і приємний сон. Модель «Панда» оснащена напрочуд міцною і зручною системою розкладки «класична канапа» , що дозволить перетворити цей маленький і затишний диван в повноцінне і ідеально рівне спальне місце.
Ціна вказана на диван з використанням тканини другої категорії. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван з використанням тканини другої категорії. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Викочування":
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота | 75 см |
| Розмір спального місця | 78х190 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Готовність | Готові |
| Властивості | Ортопедичний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Вузький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Тахта |
| Модифікація | Кутовий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дому |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Віка |
Відгуки - Дитячий диван "Панда" Віка
Переглянути всі відгуки
8 415 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 98 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота | 75 см |
| Розмір спального місця | 78х190 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Готовність | Готові |
| Властивості | Ортопедичний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Вузький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Тахта |
| Модифікація | Кутовий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дому |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Віка |
8 415 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий диван "Панда" Віка
8 415 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий диван "Панда" Віка
Схожі товари










