Дитячий диван "Міні" Ribeka
Код товару: 7573669
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 470 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 75 см |
| Висота | 60 см |
| Розмір спального місця | 70х190 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Фінт Black Exim Textil
-
Фінт Gold Exim Textil
-
Фінт Lavanda Exim Textil
-
Фінт Lime Exim Textil
-
Фінт Red Exim Textil
-
Фінт Royal blue Exim Textil
-
Фінт True blue Exim Textil
-
Фінт Yellow Textil
Опис - Дитячий диван "Міні" Ribeka
Характеристики
Компактний кутовий диванчик "Міні" заощадить корисний простір кімнати і забезпечить додатковим спальним місцем. Проста і зручна система розкладки дає рівномірне спальне місце, виключає незручні щілини між матрацами і дозволяє використовувати крихітку для щоденного сну. Завдяки цим властивостям його часто використовують в дитячих кімнатах і малогабаритних квартирах.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Викочування":
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 75 см |
| Висота | 60 см |
| Розмір спального місця | 70х190 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Зелений |
| Розмір | Низький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Тахта |
| Модифікація | Кутовий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дитячого садка |
| Вік дитини | Від 7 років |
| Вікова група | Малюки |
| Вага | 80 кг |
| Виробник | Ribeka |
Відгуки - Дитячий диван "Міні" Ribeka
Переглянути всі відгуки
7 470 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 75 см |
| Висота | 60 см |
| Розмір спального місця | 70х190 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Зелений |
| Розмір | Низький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Тахта |
| Модифікація | Кутовий |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дитячого садка |
| Вік дитини | Від 7 років |
| Вікова група | Малюки |
| Вага | 80 кг |
| Виробник | Ribeka |
7 470 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий диван "Міні" Ribeka
7 470 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий диван "Міні" Ribeka
Схожі товари












