Дитячий диван "Марс мультик" Віка
Код товару: 7555066
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 495 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 112 см |
| Висота | 93 см |
| Розмір спального місця | 78х190 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: білий / колір фасаду: реалвуд білий
-
Кордрі 215 Exim Textil
-
Кордрі 221 Exim Textil
-
Кордрі 230 Exim Textil
-
Кордрі 231 Exim Textil
-
Кордрі 333 Exim Textil
-
Кордрі 340 Exim Textil
-
Кордрі 379 Exim Textil
-
Кордрі 465 Exim Textil
-
Кордрі 472 Exim Textil
-
Кордрі 473 Exim Textil
-
Ланкастер вензель беж Дівотекс
-
Лондон Карамель Артекс
-
Пленет Браун Exim Textil
-
Пленет Грей Exim Textil
-
Етна 35 Apparel
-
Етна 65 Apparel
Опис - Дитячий диван "Марс мультик" Віка
Характеристики
Дуже стильний і якісний дитячий диван "Марс мультик" від бренду Віка - це ідеальний вибір для вашої дитини. По-перше, виріб є безпечним у використанні і має дуже тривалий термін служби, адже повністю виготовляється з найкращої сировини найвищої якості. По-друге, диван має дуже стильний, але при цьому не нав'язливий дизайн і зможе гармонійно поєднуватися з будь-якими меблями.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Викочування":
Варіанти виготовлення виробу:
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Викочування":

| Ширина | 95 см |
| Глибина | 112 см |
| Висота | 93 см |
| Розмір спального місця | 78х190 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | Ортопедичний |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Диван-ліжко |
| Модифікація | Розсувний |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дому |
| Дизайн | Іграшка |
| Вік дитини | Від 5 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Віка |
Відгуки - Дитячий диван "Марс мультик" Віка
Переглянути всі відгуки
10 495 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 112 см |
| Висота | 93 см |
| Розмір спального місця | 78х190 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | Ортопедичний |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Диван-ліжко |
| Модифікація | Розсувний |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дому |
| Дизайн | Іграшка |
| Вік дитини | Від 5 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Віка |
10 495 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий диван "Марс мультик" Віка
10 495 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий диван "Марс мультик" Віка
Схожі товари






