Дитячий диван "Малютка" Viorina-Deko
Код товару: 7679199
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 715 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 89 см |
| Глибина | 91 см |
| Висота | 67 см |
| Розмір спального місця | 80х170 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
Опис - Дитячий диван "Малютка" Viorina-Deko
Характеристики
Дитячий диван "Малютка" виділяється яскравим і оригінальним зовнішнім оформленням. Такі меблі неодмінно порадують вашу дитину. Він максимально безпечний, зручно трансформується. Всі матеріали, які використовуються при виробництві даного дивана, надійні та якісні. Оббивка приємна на дотик і невибаглива в догляді. Висота спального місця в розкладеному вигляді - 32 см. Розмір ящика - 74х74 см. Глибина ящика - 16 см.
За додаткову плату диван може комплектуватися водонепроникним наматрацником.
За додаткову плату диван може комплектуватися водонепроникним наматрацником.
| Ширина | 89 см |
| Глибина | 91 см |
| Висота | 67 см |
| Розмір спального місця | 80х170 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Синій |
| Розмір | Маленький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Модифікація | Прямий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Призначення | Для дому |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Viorina-Deko |
Відгуки - Дитячий диван "Малютка" Viorina-Deko
Переглянути всі відгуки
7 715 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 89 см |
| Глибина | 91 см |
| Висота | 67 см |
| Розмір спального місця | 80х170 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Колір | Синій |
| Розмір | Маленький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Модифікація | Прямий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Призначення | Для дому |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Viorina-Deko |
7 715 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий диван "Малютка" Viorina-Deko
7 715 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий диван "Малютка" Viorina-Deko
Схожі товари
