Дитячий диван "Магік мультик" Віка
Код товару: 7555065
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 015 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір спального місця | 78х190 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: білий / колір фасаду: реалвуд білий
-
Кордрі 215 Exim Textil
-
Кордрі 221 Exim Textil
-
Кордрі 230 Exim Textil
-
Кордрі 231 Exim Textil
-
Кордрі 333 Exim Textil
-
Кордрі 340 Exim Textil
-
Кордрі 379 Exim Textil
-
Кордрі 465 Exim Textil
-
Кордрі 472 Exim Textil
-
Кордрі 473 Exim Textil
-
Ланкастер вензель беж Дівотекс
-
Лондон Карамель Артекс
-
Пленет Браун Exim Textil
-
Пленет Грей Exim Textil
-
Етна 35 Apparel
-
Етна 65 Apparel
Опис - Дитячий диван "Магік мультик" Віка
Характеристики
Дуже якісний і красивий дитячий диван "Магік мультик" - це відмінний вибір для тих, хто віддає перевагу здоровому і міцному сну. Виріб повністю виготовляється з найкращої сировини , завдяки чому безпечно для здоров'я дитини і не викликає різних подразнень і алергічних реакцій.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Викочування":
Варіанти виготовлення виробу:
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Викочування":

| Ширина | 95 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір спального місця | 78х190 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | Ортопедичний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Зелений |
| Розмір | Маленький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Диван-ліжко |
| Модифікація | Розсувний |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дому |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Віка |
Відгуки - Дитячий диван "Магік мультик" Віка
Переглянути всі відгуки
11 015 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір спального місця | 78х190 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | Ортопедичний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Колір | Зелений |
| Розмір | Маленький |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Диван-ліжко |
| Модифікація | Розсувний |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дому |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Віка |
11 015 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий диван "Магік мультик" Віка
11 015 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий диван "Магік мультик" Віка
Схожі товари








