Дитячий диван "Джипсі-12" Лівс
Код товару: 7557990
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 082 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 113 см |
| Глибина | 93 см |
| Висота | 78 см |
| Розмір спального місця | 83х213 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
Варіанти кольорів
-
Etna 10 Apparel
-
Etna 15 Apparel
-
Etna 21 Apparel
-
Etna 22 Apparel
-
Etna 23 Apparel
-
Etna 24 Apparel
-
Etna 25 Apparel
-
Etna 27 Apparel
-
Etna 28 Apparel
-
Etna 35 Apparel
-
Etna 37 Apparel
-
Etna 38 Apparel
-
Etna 48 Apparel
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 55 Apparel
-
Etna 56 Apparel
-
Etna 60 Apparel
-
Etna 65 Apparel
-
Etna 77 Apparel
-
Etna 78 Apparel
-
Etna 80 Apparel
-
Etna 85 Apparel
-
Etna 90 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Etna 95 Apparel
-
Etna 96 Apparel
-
Білий
-
Білий
-
Білий 3486
-
Коричневий 3484
-
Молочний
-
Молочний
-
Натуральний
Опис - Дитячий диван "Джипсі-12" Лівс
Характеристики
Дитячий диван "Джипсі-12" виготовлений з якісних і високоміцних матеріалів . Він відрізняється невеликими розмірами і зручною , продуманої конструкцією . Каркас дивана виготовлений із застосуванням натурального дерева хвойних порід, в наповнення входить еластичний пінополіуретан і поліестер. Оббивка дивана виповнюється в двох тканинах. як оббивного матеріалу можуть використовуватися однотонні матеріали або ж тканини з малюнком.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Викочування":
| Ширина | 113 см |
| Глибина | 93 см |
| Висота | 78 см |
| Розмір спального місця | 83х213 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Великий |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Диван-ліжко |
| Модифікація | Розсувний |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дому |
| Дизайн | Іграшка |
| Вік дитини | Від 3 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Дитячий диван "Джипсі-12" Лівс
Переглянути всі відгуки
13 082 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 113 см |
| Глибина | 93 см |
| Висота | 78 см |
| Розмір спального місця | 83х213 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Оснащення | З ящиком |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Великий |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Диван-ліжко |
| Модифікація | Розсувний |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Призначення | Для дому |
| Дизайн | Іграшка |
| Вік дитини | Від 3 років |
| Вікова група | Малюки |
| Виробник | Лівс |
13 082 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитячий диван "Джипсі-12" Лівс
13 082 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитячий диван "Джипсі-12" Лівс
Схожі товари
