Дитяча канапа "Саллі-4" Лівс
Код товару: 7558067
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 239 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 119 см |
| Висота | 38 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
Варіанти кольорів
-
Etna 10 Apparel
-
Etna 15 Apparel
-
Etna 21 Apparel
-
Etna 22 Apparel
-
Etna 23 Apparel
-
Etna 24 Apparel
-
Etna 25 Apparel
-
Etna 27 Apparel
-
Etna 28 Apparel
-
Etna 35 Apparel
-
Etna 37 Apparel
-
Etna 38 Apparel
-
Etna 48 Apparel
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 55 Apparel
-
Etna 56 Apparel
-
Etna 60 Apparel
-
Etna 65 Apparel
-
Etna 77 Apparel
-
Etna 78 Apparel
-
Etna 80 Apparel
-
Etna 85 Apparel
-
Etna 90 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Etna 95 Apparel
-
Etna 96 Apparel
-
Білий
-
Білий
-
Білий 3486
-
Коричневий 3484
-
Молочний
-
Молочний
-
Натуральний
Опис - Дитяча канапа "Саллі-4" Лівс
Характеристики
Дитяча канапа "Саллі-4" виготовлена за новітніми виробничих технологій. Дана модель забезпечить максимально комфортний відпочинок і зробить дитячу функціональніша. Софа виконана з високоміцних матеріалів, таких як пінополіуретан, натуральне дерево і твердий пластикат .
Одним з головних переваг даної моделі є оригінальна конструкція незвичайної форми. Стандартна компоновка дозволяє виготовляти софу в одній тканини. Для цього рекомендується застосовувати однотонні тканини, а також матеріали з принтом.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Одним з головних переваг даної моделі є оригінальна конструкція незвичайної форми. Стандартна компоновка дозволяє виготовляти софу в одній тканини. Для цього рекомендується застосовувати однотонні тканини, а також матеріали з принтом.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 119 см |
| Висота | 38 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Низький |
| Наявність розкладки | Нерозкладний |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Тахта |
| Модифікація | Прямий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Призначення | Для дому |
| Вік дитини | Від 5 років |
| Вікова група | Підлітки |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Дитяча канапа "Саллі-4" Лівс
Переглянути всі відгуки
6 239 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 57 см |
| Глибина | 119 см |
| Висота | 38 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Низький |
| Наявність розкладки | Нерозкладний |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Тип | Тахта |
| Модифікація | Прямий |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Призначення | Для дому |
| Вік дитини | Від 5 років |
| Вікова група | Підлітки |
| Виробник | Лівс |
6 239 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяча канапа "Саллі-4" Лівс
6 239 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяча канапа "Саллі-4" Лівс
Схожі товари
