Шафа в ванну "TWINS" KOLO
Код товару: 7553878
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 820 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 180 см |
| Монтаж | Підлоговий |
| Стиль | Хай тек |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
-
Срібний графіт
-
Чорний матовий
Опис - Шафа в ванну "TWINS" KOLO
Характеристики
Високий шафа в ванну "TWINS" виробництва KOLO легко впишеться в сучасну ванну кімнату оформлену в класичному стилі. Двері монтуються за вашим бажанням: в лівосторонньої або правобічної модифікації. Встановлено за допомогою системи Soft - close , що дозволяє закривати їх безшумно. З хромованою ручкою. Усередині розміщені 6 скляних полиць , регульованих по висоті.
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 180 см |
| Монтаж | Підлоговий |
| Стиль | Хай тек |
| Колір | Білий |
| Розмір | Високий |
| Модифікація | Шафа-пенал |
| Оснащення | З полками |
| Вага | 30 кг |
| Виробник | KOLO |
Відгуки - Шафа в ванну "TWINS" KOLO
Переглянути всі відгуки
7 820 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 180 см |
| Монтаж | Підлоговий |
| Стиль | Хай тек |
| Колір | Білий |
| Розмір | Високий |
| Модифікація | Шафа-пенал |
| Оснащення | З полками |
| Вага | 30 кг |
| Виробник | KOLO |
7 820 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа в ванну "TWINS" KOLO
7 820 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа в ванну "TWINS" KOLO
Схожі товари




