Розкладний кухонний куточок "Фенікс" Монако
Код товару: 7573389
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
20 906 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 190 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 89 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Титан Black Exim Textil
-
Титан Bordo Exim Textil
-
Титан Cognac Exim Textil
-
Титан Cream Exim Textil
-
Титан Dark Brown Exim Textil
-
Титан Firenze Exim Textil
-
Титан Gold Beige Exim Textil
-
Титан Kashtan Exim Textil
-
Титан Vanil Exim Textil
-
Титан Whiski Exim Textil
Опис - Розкладний кухонний куточок "Фенікс" Монако
Характеристики
Розкладний кухонний куточок "Фенікс" прикрасить будь-яку кухню, допоможе організувати її простір, звільнивши додаткову корисну площу. Він володіє лаконічним дизайном , проте, досить функціональний , за рахунок короба для кухонного приладдя. Унікальність даного куточка полягає в можливості забезпечити Вашим гостям додаткове спальне місце.
Ціна вказана за розкладний куточок в 4 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана за розкладний куточок в 4 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Дельфін":
| Ширина | 190 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 89 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Вага | 100 кг |
| Виробник | Монако |
Відгуки - Розкладний кухонний куточок "Фенікс" Монако
Переглянути всі відгуки
20 906 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 190 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 89 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Вага | 100 кг |
| Виробник | Монако |
20 906 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Розкладний кухонний куточок "Фенікс" Монако
20 906 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Розкладний кухонний куточок "Фенікс" Монако
Схожі товари




