Кухонний куточок "Віконт" Пехотін
Код товару: 7569732
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 515 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 150 см |
| Висота | 85 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Венге темний
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Дуб тахо
-
Лісовий горіх
-
Вільха
-
Горіх
-
Трюфель
Опис - Кухонний куточок "Віконт" Пехотін
Характеристики
Кухонний куточок "Віконт" прикрасить будь-яку кухню, допоможе організувати її простір, звільнивши додаткову корисну площу. Він володіє лаконічним дизайном, проте, досить функціональний. Куточок складається з розкладного столу, табуретів і зручних канапок з функціональними нішами. Оббивка табуретів і канапок - кожвініловая або тканинна, з кількома варіантами кольору і малюнка.
Ціна вказана за виріб з оббивкою з шкірозамінника. Вартість виробу з оббивкою з тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за виріб з оббивкою з шкірозамінника. Вартість виробу з оббивкою з тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 150 см |
| Висота | 85 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Тканина |
| Комплектація | З столом і табуретами |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Кантрі |
| Вага | 68 кг |
| Виробник | Пехотін |
Відгуки - Кухонний куточок "Віконт" Пехотін
Переглянути всі відгуки
7 515 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 150 см |
| Висота | 85 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Тканина |
| Комплектація | З столом і табуретами |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Кантрі |
| Вага | 68 кг |
| Виробник | Пехотін |
7 515 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Віконт" Пехотін
7 515 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Віконт" Пехотін
Схожі товари
