Кухонний куточок "Гармонія" Ambassador
Код товару: 7563451
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 606 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 83 см |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
Опис - Кухонний куточок "Гармонія" Ambassador
Характеристики
Кухонний куточок "Гармонія" від виробника Ambassador відмінно виглядає в будь-якому інтер'єрі. Він має унікальний дизайн і приємну колірну гаму, тому створить затишок і комфорт на довгий термін. Така меблі виготовлені виключно з високоякісного матеріалу і не викличе алергію. Цей кухонний куточок не займає багато місця в кімнаті.
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 83 см |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Ambassador |
Відгуки - Кухонний куточок "Гармонія" Ambassador
Переглянути всі відгуки
6 606 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 110 см |
| Висота | 83 см |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Екокожа |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Ambassador |
6 606 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Гармонія" Ambassador
6 606 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Гармонія" Ambassador
Схожі товари








