Кухонний куточок "Аффогатто" Берегиня
Код товару: 7561722
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 140 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 173 см |
| Глибина | 128 см |
| Висота | 140 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Опис - Кухонний куточок "Аффогатто" Берегиня
Характеристики
Кухонний куточок "Аффогатто" від компанії виробника Берегиня є ідеальним вибором меблів для організації кухонного простору. Модель має такі властивості, як водостійкість, довговічність і зносостійкість. Варто відзначити, що виріб не вимагає складного догляду, а різноманітність забарвлень допоможе підібрати куточок на будь-який смак.
Ціна вказана на куточок в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Варіанти компоновки тканини:
| Ширина | 173 см |
| Глибина | 128 см |
| Висота | 140 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Тканина |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Берегиня |
Відгуки - Кухонний куточок "Аффогатто" Берегиня
Переглянути всі відгуки
9 140 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 173 см |
| Глибина | 128 см |
| Висота | 140 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Оббивка | Тканина |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Берегиня |
9 140 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Аффогатто" Берегиня
9 140 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Аффогатто" Берегиня
Схожі товари
