Табурет з точеними ніжками WOODY
Код товару: 7573258
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
886 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 46 см |
| Ширина сидіння | 32 См |
| Глибина сидіння | 32 См |
| Вага | 3 кг |
| Стиль | Прованс |
Варіанти кольорів
-
Масло
-
Махонь
-
Насичена вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх темний
-
П 43
-
Пірт
Опис - Табурет з точеними ніжками WOODY
Характеристики
< b> Табурет з точеними ніжками і твердим сидінням з ламінованого ДСП , відмінний вибір для вашої кухні, стильний і красивий, міцний і надійний. Каркас табурета виконаний з натурального ясеня .
За додаткову плату можливо виготовлення стільця з нанесенням патини. Також табурет може бути пофарбований в будь-який колір, обраний Вами з палітри кольорів RAL.
За додаткову плату можливо виготовлення стільця з нанесенням патини. Також табурет може бути пофарбований в будь-який колір, обраний Вами з палітри кольорів RAL.
Варіанти виготовлення виробу:
| Висота | 46 см |
| Ширина сидіння | 32 См |
| Глибина сидіння | 32 См |
| Вага | 3 кг |
| Стиль | Прованс |
| Виробник | WOODY |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Матеріал | Дерево |
Відгуки - Табурет з точеними ніжками WOODY
Переглянути всі відгуки
886 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 46 см |
| Ширина сидіння | 32 См |
| Глибина сидіння | 32 См |
| Вага | 3 кг |
| Стиль | Прованс |
| Виробник | WOODY |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Матеріал | Дерево |
886 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Табурет з точеними ніжками WOODY
886 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Табурет з точеними ніжками WOODY
Схожі товари
