Крісло "Віста" Новий стиль
Код товару: 7552967
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 995 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 102 см |
| Ширина сидіння | 46 См |
| Глибина сидіння | 44 См |
| Тип | Для персоналу |
| Механізм | Tilt |
Варіанти кольорів
-
Екокожа ЕСО-1
-
Екокожа ЕСО-13
-
Екокожа ЕСО-21
-
Екокожа ЕСО-22
-
Екокожа ЕСО-28
-
Екокожа ЕСО-30
-
Екокожа ЕСО-31
-
Екокожа ЕСО-45
-
Екокожа ЕСО-50
-
Екокожа ЕСО-7
-
Екокожа ЕСО-70
-
Екокожа ЕСО-72
-
Екокожа ЕСО-90
Опис - Крісло "Віста" Новий стиль
Характеристики
Крісло "Віста" компанії Новий стиль - це просте офісне крісло для персоналу. Воно має невисокою спинкою і комфортним сидінням з оббивкою з екокожі , а також металевими підлокітниками з невеликими пом'якшуючими накладками. Міцний металевий хромований каркас забезпечує довговічність конструкції. Висота стільця регулюється за допомогою пневмопатрона в межах від 92 до 102 см.
Вказана вартість крісла з оббивкою з екокожі "Есо". Ціна залежить від варіанту оббивки. Більш точну вартість і варіант оббивки можна уточнити у менеджера інтернет-магазину по телефону.
Рухливість крісла забезпечують жорсткі пластикові ролики з функцією самоторможения, які легко переміщуються по м'яким килимовим покриттям. За додаткову плату можлива комплектація крісла роликами з гумовим покриттям, що захищають паркет і ламінат від подряпин.
Вказана вартість крісла з оббивкою з екокожі "Есо". Ціна залежить від варіанту оббивки. Більш точну вартість і варіант оббивки можна уточнити у менеджера інтернет-магазину по телефону.
Варіанти оббивки крісла:
Переваги механізму хитання "Tilt":
- Забезпечує вільне хитання.
- Можливість фіксації спинки у вертикальному положенні.
- Регулювання сили відхилення в залежності від ваги користувача.
Рухливість крісла забезпечують жорсткі пластикові ролики з функцією самоторможения, які легко переміщуються по м'яким килимовим покриттям. За додаткову плату можлива комплектація крісла роликами з гумовим покриттям, що захищають паркет і ламінат від подряпин.
Типи роликів:
| Висота | 102 см |
| Ширина сидіння | 46 См |
| Глибина сидіння | 44 См |
| Тип | Для персоналу |
| Механізм | Tilt |
| Матеріал каркаса | Хром |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Вузький |
| Призначення | Для офісу |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Лофт |
| Готовність | Готові |
| Вага | 14 кг |
| Виробник | Новий стиль |
Відгуки - Крісло "Віста" Новий стиль
Переглянути всі відгуки
5 995 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 102 см |
| Ширина сидіння | 46 См |
| Глибина сидіння | 44 См |
| Тип | Для персоналу |
| Механізм | Tilt |
| Матеріал каркаса | Хром |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Вузький |
| Призначення | Для офісу |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Лофт |
| Готовність | Готові |
| Вага | 14 кг |
| Виробник | Новий стиль |
5 995 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Віста" Новий стиль
5 995 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Віста" Новий стиль
Схожі товари
