Крісло "Смарт R Black ES" Новий стиль
Код товару: 7562423
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 725 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 104 см |
| Ширина сидіння | 49 См |
| Глибина сидіння | 43 См |
| Тип | Для персоналу |
| Механізм | Газліфт |
Варіанти кольорів
-
Тканина Lusso LS-11
-
Тканина Lusso LS-17
-
Тканина Lusso LS-2
-
Тканина Lusso LS-6
-
Тканина Lusso LS-70
-
Тканина Lusso LS-74
-
Тканина Lusso LS-76
-
Тканина Lusso LS-79
Опис - Крісло "Смарт R Black ES" Новий стиль
Характеристики
Крісло "Смарт R Black ES" - класичне комп'ютерне крісло для будинку і офісу з вбудованим механізмом < i> "Epron Steel" (ES) , який забезпечує можливість вільного гойдання, синхронного відхилення спинки і сидіння в співвідношенні 2: 1, фіксації спинки в 4-х положеннях, "антишок-ефект" та регулювання висоти сидіння в 5 позиціях . Крісло має пластиковий каркас і регулювання висоти сидіння газлифт .
Можливо виготовлення крісла в чорно-сірому кольорі (модифікація - Крісло "Смарт R Black-grey ES").
За додаткову плату можлива комплектація крісла "Смарт R Black" і "Смарт R Black-grey" механізмом SYNCHRO TRASLA (SТ).
Ціна вказана за крісло з оббивкою з тканини "Lusso". Вартість виробу з іншого оббивкою прораховується окремо.
Можливо виготовлення крісла в чорно-сірому кольорі (модифікація - Крісло "Смарт R Black-grey ES").
За додаткову плату можлива комплектація крісла "Смарт R Black" і "Смарт R Black-grey" механізмом SYNCHRO TRASLA (SТ).
Ціна вказана за крісло з оббивкою з тканини "Lusso". Вартість виробу з іншого оббивкою прораховується окремо.
Варіанти оббивки крісла:
| Висота | 104 см |
| Ширина сидіння | 49 См |
| Глибина сидіння | 43 См |
| Тип | Для персоналу |
| Механізм | Газліфт |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Тон | Світлий |
| Колір | Синій |
| Розмір | Вузький |
| Властивості | Анатомічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Новий стиль |
Відгуки - Крісло "Смарт R Black ES" Новий стиль
Переглянути всі відгуки
10 725 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 104 см |
| Ширина сидіння | 49 См |
| Глибина сидіння | 43 См |
| Тип | Для персоналу |
| Механізм | Газліфт |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Тон | Світлий |
| Колір | Синій |
| Розмір | Вузький |
| Властивості | Анатомічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Новий стиль |
10 725 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Смарт R Black ES" Новий стиль
10 725 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Смарт R Black ES" Новий стиль
Схожі товари






