Крісло "Racing OH / RE0" DXRacer
Код товару: 7560833
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 400 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 138 см |
| Ширина сидіння | 36 См |
| Глибина сидіння | 29 См |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Механізм | Tilt |
Варіанти кольорів
-
Чорний / Білий OH / RE0 / NW
-
Чорний / Блакитний OH / RE0 / NB
-
Чорний / Жовтий OH / RE0 / NY
-
Чорний / Зелений OH / RE0 / NЕ
-
Чорний / Червоний OH / RE0 / NR
-
Чорний / Помаранчевий OH / RE0 / NO
-
Чорний / Рожевий OH / RE0 / NP
-
Чорний / Фіолетовий OH / RE0 / NV
Опис - Крісло "Racing OH / RE0" DXRacer
Характеристики
Крісло "Racing OH / RE0" від виробника DXRacer має ергономічним дизайном і великий вибір й функціональністю, в яку входить наявність регулювання підлокітників і висоти. Остання може змінюватися в значних від 129 до 138 см. Так само виріб володіє великою різноманітністю забарвлень , а максимальне навантаження припадає на значення в 90 кг.
| Висота | 138 см |
| Ширина сидіння | 36 См |
| Глибина сидіння | 29 См |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Механізм | Tilt |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Вузький |
| Виробник | DXRacer |
| Вага | 22 кг |
| Готовність | Готові |
Відгуки - Крісло "Racing OH / RE0" DXRacer
Переглянути всі відгуки
9 400 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 138 см |
| Ширина сидіння | 36 См |
| Глибина сидіння | 29 См |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Механізм | Tilt |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Вузький |
| Виробник | DXRacer |
| Вага | 22 кг |
| Готовність | Готові |
9 400 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Racing OH / RE0" DXRacer
9 400 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Racing OH / RE0" DXRacer
Схожі товари
