Крісло "OXI" Сатурн
Код товару: 7561688
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 985 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 87 см |
| Ширина сидіння | 45 См |
| Глибина сидіння | 43 См |
| Тип | Для персоналу |
| Механізм | Freestyle |
Варіанти кольорів
-
А-01 / Сітка салатова
-
Квадро-02 / Сітка чорна
-
Квадро-20 / Сітка синя
-
Поінт-02 / Сітка чорна
-
Поінт-70 / Сітка помаранчева
-
Сітка чорна / Сітка лайм
Опис - Крісло "OXI" Сатурн
Характеристики
Елегантне і зручне офісне крісло "OXI" має спинку з зносостійкого сітки , яка забезпечує відмінну вентиляцію < / i>. Різноманітність забарвлень дозволить вам вибрати відповідне саме під ваш інтер'єр крісло. Для більшої зручності ви можете відрегулювати його по висоті, а також дати відпочити вашій спині, відкинувшись на спинку крісла, яка має функцію гойдання. Крісло буває з підлокітниками двох видів: АМФ-4 і АМФ-5.
Варіанті оббивки крісла:
- Образцы ткани "Арис"
- Образцы ткани "Квадро"
- Образцы ткани "Фортуна"
- Образцы ткани "Поинт"
- Образцы ткани серии А
- Образцы экокожи "Винилискожа"
- Образцы экокожи "Неаполь"
Форми підлокітників:
| Висота | 87 см |
| Ширина сидіння | 45 См |
| Глибина сидіння | 43 См |
| Тип | Для персоналу |
| Механізм | Freestyle |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Колір | Помаранчевий |
| Розмір | Низький |
| Призначення | Для офісу |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Сатурн |
Відгуки - Крісло "OXI" Сатурн
Переглянути всі відгуки
2 985 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 87 см |
| Ширина сидіння | 45 См |
| Глибина сидіння | 43 См |
| Тип | Для персоналу |
| Механізм | Freestyle |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Колір | Помаранчевий |
| Розмір | Низький |
| Призначення | Для офісу |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Сатурн |
2 985 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "OXI" Сатурн
2 985 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "OXI" Сатурн
Схожі товари

















