Крісло-ліжко "Вероніка" НСТ Альянс
Код товару: 7577356
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 980 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 116 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота | 92 см |
| Розмір спального місця | 116х120 см |
| Механізм розкладання | Книжка |
Варіанти кольорів
-
Гіга Beige Exim Textil
-
Гіга Brown Exim Textil
-
Гіга combin Beige Exim Textil
-
Гіга combin Brown Exim Textil
-
Гіга combin Green Exim Textil
-
Гіга Green Exim Textil
Опис - Крісло-ліжко "Вероніка" НСТ Альянс
Характеристики
модель «Вероніка» - це віртуозна імпровізація на тему комфорту і витонченості. Контрастне забарвлення піднімає настрій, а м'якість форм дозволяє розслабитися і відпочити від метушні дня. Модель легко розкладається за допомогою надійного сучасного механізму. Крісло стане неперевершеною прикрасою для Вашого будинку.
Ціна вказана за крісло в 3 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана за крісло в 3 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:

Варіанти компоновки тканини:
Механізм трансформації "Книжка":
| Ширина | 116 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота | 92 см |
| Розмір спального місця | 116х120 см |
| Механізм розкладання | Книжка |
| Наповнення | Пружинний блок |
| Колір | Бузковий |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | М'яке |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Наявність підлокітників | Без підлокітників |
| Стиль | Прованс |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 46 кг |
| Виробник | НСТ Альянс |
Відгуки - Крісло-ліжко "Вероніка" НСТ Альянс
Переглянути всі відгуки
7 980 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 116 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота | 92 см |
| Розмір спального місця | 116х120 см |
| Механізм розкладання | Книжка |
| Наповнення | Пружинний блок |
| Колір | Бузковий |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Широкий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | М'яке |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Наявність підлокітників | Без підлокітників |
| Стиль | Прованс |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 46 кг |
| Виробник | НСТ Альянс |
7 980 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло-ліжко "Вероніка" НСТ Альянс
7 980 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло-ліжко "Вероніка" НСТ Альянс
Схожі товари
