Крісло-ліжко "Тесей" МАКСІ-Меблі
Код товару: 7577145
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 138 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 97 см |
| Розмір спального місця | 65х190 см |
| Механізм розкладання | Бумеранг |
Варіанти кольорів
-
Тканина Пленет 01 Beige
-
Тканина Пленет 02 Cream
-
Тканина Пленет 04 Brown
-
Тканина Пленет 06 Terracota
-
Тканина Пленет 08 Grey
-
Тканина Пленет 14 Choco
-
Тканина Пленет 17 Lavanda
-
Тканина Пленет 18 Pink
-
Екокожа Флай 2200
-
Екокожа Флай 2201
-
Екокожа Флай 2205
-
Екокожа Флай 2212
-
Екокожа Флай 2213
-
Екокожа Флай 2230
-
Екокожа Флай 2 231
-
Екокожа Флай 2237
Опис - Крісло-ліжко "Тесей" МАКСІ-Меблі
Характеристики
Крісло-ліжко "Тесей" виготовлено з високоякісних матеріалів, що застосовуються вітчизняним виробником меблів у всій без винятку продукції. Зручний механізм трансформації прослужить протягом довгого часу з дня покупки м'яких меблів.
Ціна вказана на крісло в 3 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Бумеранг":
Ціна вказана на крісло в 3 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:

Механізм трансформації "Бумеранг":
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 97 см |
| Розмір спального місця | 65х190 см |
| Механізм розкладання | Бумеранг |
| Наповнення | Пружинний блок |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Вузький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | М'яке |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
Відгуки - Крісло-ліжко "Тесей" МАКСІ-Меблі
Переглянути всі відгуки
12 138 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 97 см |
| Розмір спального місця | 65х190 см |
| Механізм розкладання | Бумеранг |
| Наповнення | Пружинний блок |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Вузький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | М'яке |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | МАКСІ-Меблі |
12 138 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло-ліжко "Тесей" МАКСІ-Меблі
12 138 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло-ліжко "Тесей" МАКСІ-Меблі
Схожі товари
