Крісло-ліжко "Бостон" НСТ Альянс
Код товару: 7577354
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 825 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 100 см |
| Розмір спального місця | 60х188 см |
| Механізм розкладання | Шабля |
Варіанти кольорів
-
Гіга Beige Exim Textil
-
Гіга Brown Exim Textil
-
Гіга combin Beige Exim Textil
-
Гіга combin Brown Exim Textil
-
Гіга combin Green Exim Textil
-
Гіга Green Exim Textil
Опис - Крісло-ліжко "Бостон" НСТ Альянс
Характеристики
Крісло обладнане інноваційним механізмом розкладання - складання "Шабля" . Докладаючи мінімальні зусилля, з ним впорається навіть дитина. Це крісло стане перлиною Вашого інтер'єру, надаючи ошатність, витонченість і благородну амбітність. Просторі форми, м'якість тканин, насиченість кольорів, і вишукані деталі оформлення - все це ідеально поєднується в розкішному кріслі "Бостон" .
Ціна вказана за крісло в 3 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана за крісло в 3 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:

Варіанти компоновки тканини:
Механізм трансформації "Шабля":
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 100 см |
| Розмір спального місця | 60х188 см |
| Механізм розкладання | Шабля |
| Наповнення | Пружинний блок |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'яке |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Скандинавський |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 60 кг |
| Виробник | НСТ Альянс |
Відгуки - Крісло-ліжко "Бостон" НСТ Альянс
Переглянути всі відгуки
8 825 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 100 см |
| Розмір спального місця | 60х188 см |
| Механізм розкладання | Шабля |
| Наповнення | Пружинний блок |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'яке |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Скандинавський |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 60 кг |
| Виробник | НСТ Альянс |
8 825 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло-ліжко "Бостон" НСТ Альянс
8 825 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло-ліжко "Бостон" НСТ Альянс
Схожі товари


