Крісло-ліжко "Бард-2 Економ" Модуль Люкс
Код товару: 7564748
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 595 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 108 см |
| Висота | 106 см |
| Механізм розкладання | Акордеон |
| Наповнення | Пінополіуретан |
Опис - Крісло-ліжко "Бард-2 Економ" Модуль Люкс
Характеристики
Крісло-ліжко "Бард-2 Економ" від українського виробника Модуль Люкс стане стильною і практичною деталлю інтер'єру вітальні, спальні або дитячої кімнати. Дана модель виготовлена із застосуванням декількох матеріалів: дерева, ДСП і МДФ . Крісло "Бард-2" вирішить проблеми додаткового спального місця для ваших гостей і при цьому не займе багато місця. Розмір в розкладеному вигляді 95х196 см.
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 108 см |
| Висота | 106 см |
| Механізм розкладання | Акордеон |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'яке |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Наявність підлокітників | Без підлокітників |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Модуль Люкс |
Відгуки - Крісло-ліжко "Бард-2 Економ" Модуль Люкс
Переглянути всі відгуки
12 595 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 108 см |
| Висота | 106 см |
| Механізм розкладання | Акордеон |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'яке |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Наявність підлокітників | Без підлокітників |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Модуль Люкс |
12 595 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло-ліжко "Бард-2 Економ" Модуль Люкс
12 595 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло-ліжко "Бард-2 Економ" Модуль Люкс
Схожі товари


