Крісло-ліжко "Адель" Катунь
Код товару: 7556531
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 598 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 109 см |
| Глибина | 103 см |
| Висота | 101 см |
| Розмір спального місця | 81х190 см |
| Механізм розкладання | Шабля |
Варіанти кольорів
-
Manchester 11 Apparel
-
Manchester Garden 03 Apparel
-
Manchester Park 30 Apparel
-
Neo Apple Exim Textil
-
Neo Flock Gold Brown
-
Neo Gold Brown Exim Textil
-
Neo Grey 23 Exim Textil
-
Кордрі Aqua 10 Exim Textile
-
Кордрі Bordo 14 Exim Textile
-
Саванна Dk.pink 13 Exim Textile
-
Саванна Yellow 9 Exim Textile
-
Шотландія Coffee Exim Textil
-
Шотландія Mocco Exim Textil
-
Шотландія Комбі Brown Exim Textil
Опис - Крісло-ліжко "Адель" Катунь
Характеристики
Неймовірно практичне до Реклю "Адель" обладнано якісним механізмом трансформації "Шабля" . З даним виробом під час розкладання впоратися навіть дитина. Корпус виготовлений з натурального дерева, а в ролі наповнювача використовується пінополіуретан підвищеної щільності. Стильний і зручний дизайн дозволить не тільки якісно облаштувати інтер'єр вітальні, але і зробити його максимально функціональним. У розкладеному стані крісло подарує вам зручне спальне місце.
Можливо виготовлення виробу з накладками без поздовжніх смуг.
Ціна вказана за крісло в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Можливо виготовлення виробу з накладками без поздовжніх смуг.
Ціна вказана за крісло в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Шабля":
| Ширина | 109 см |
| Глибина | 103 см |
| Висота | 101 см |
| Розмір спального місця | 81х190 см |
| Механізм розкладання | Шабля |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | М'яке |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Катунь |
Відгуки - Крісло-ліжко "Адель" Катунь
Переглянути всі відгуки
9 598 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 109 см |
| Глибина | 103 см |
| Висота | 101 см |
| Розмір спального місця | 81х190 см |
| Механізм розкладання | Шабля |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Високий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | М'яке |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Катунь |
9 598 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло-ліжко "Адель" Катунь
9 598 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло-ліжко "Адель" Катунь
Схожі товари


