Крісло "Хілтон" Монако
Код товару: 7562655
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
17 200 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 117 см |
| Глибина | 100 см |
| Форма | Прямокутне |
| Наповнення | Пружини "Змійка" + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
Варіанти кольорів
-
Oscar 35 Apparel
-
Oscar 60 Apparel
-
Oscar 85 Apparel
-
Бургас 4 Mebtex
-
Колізей 12 Mebtex
-
Родео 12 Mebtex
-
Скіф 02 Mebtex
-
Ультратекс 12 Mebtex
Опис - Крісло "Хілтон" Монако
Характеристики
Крісло "Хілтон" від компанії виробника Монако є дуже м'яке і зручне виріб, який < i> володіє невеликими розмірами і прекрасно впишеться в будь-який вид домашнього інтер'єру. Варто підкреслити, що його форми відрізняються шикарними округлостями, створюючи атмосферу розкоші і багатства в приміщенні.
Ціна вказана на крісло в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на крісло в 1 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 117 см |
| Глибина | 100 см |
| Форма | Прямокутне |
| Наповнення | Пружини "Змійка" + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Монако |
Відгуки - Крісло "Хілтон" Монако
Переглянути всі відгуки
17 200 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 117 см |
| Глибина | 100 см |
| Форма | Прямокутне |
| Наповнення | Пружини "Змійка" + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Монако |
17 200 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Хілтон" Монако
17 200 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Хілтон" Монако
Схожі товари
