Крісло "GEMINA black SWG CROSS" Новий стиль
Код товару: 7569252
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 635 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 90 см |
| Ширина сидіння | 43 См |
| Глибина сидіння | 45 См |
| Тип | Для керівника |
| Матеріал каркаса | Метал |
Варіанти кольорів
-
Тканина Lusso LS-11
-
Тканина Lusso LS-17
-
Тканина Lusso LS-2
-
Тканина Lusso LS-6
-
Тканина Lusso LS-70
-
Тканина Lusso LS-74
-
Тканина Lusso LS-76
-
Тканина Lusso LS-79
Опис - Крісло "GEMINA black SWG CROSS" Новий стиль
Характеристики
Крісло "GEMINA black SWG CROSS" від виробника Новий стиль неодмінно буде шикарно виглядати в сучасному інтер'єрі як вдома, так і офісу, адже виріб має відмінні форми і забарвлення. Варто додати, що при виготовленні використовували виключно високоякісні матеріали, що гарантують стійкість в зносі.
Ціна вказана за крісло з оббивкою "Lusso" і каркасом в чорному кольорі. Вартість стільця з оббивкою з інших видів тканини і хромованим каркасом уточнюйте у менеджера.
Ціна вказана за крісло з оббивкою "Lusso" і каркасом в чорному кольорі. Вартість стільця з оббивкою з інших видів тканини і хромованим каркасом уточнюйте у менеджера.
Варіанти оббивки стільця:
| Висота | 90 см |
| Ширина сидіння | 43 См |
| Глибина сидіння | 45 См |
| Тип | Для керівника |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Тон | Темний |
| Розмір | Великий |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Новий стиль |
Відгуки - Крісло "GEMINA black SWG CROSS" Новий стиль
Переглянути всі відгуки
10 635 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 90 см |
| Ширина сидіння | 43 См |
| Глибина сидіння | 45 См |
| Тип | Для керівника |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Тон | Темний |
| Розмір | Великий |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Новий стиль |
10 635 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "GEMINA black SWG CROSS" Новий стиль
10 635 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "GEMINA black SWG CROSS" Новий стиль
Схожі товари
