Крісло "Galaxy ID 1104" Kulik System
Код товару: 7574680
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 000 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 139 см |
| Ширина сидіння | 45 См |
| Глибина сидіння | 47 См |
| Тип | Для керівника |
| Механізм | Multi synchro зі слайдером |
Опис - Крісло "Galaxy ID 1104" Kulik System
Характеристики
Ергономічне крісло "Galaxy" чудово в собі поєднує витончений дизайн, неймовірний комфорт і прекрасні ортопедичні властивості. Тому дана модель крісла заслуговує найбільших нагород. Крісло "Galaxy" - найкращий помічник плідної роботи. На м'які підлокітники приємно покласти руки і відпочити пару хвилин. Мінімальна висота крісла дорівнює 123 см. Мінімальна висота крісла дорівнює 42 см.
Вартість вказана для крісла в базовій комплектації з хромованою хрестовиною і в оббивки зі шкірозамінника "Екокожа". Ціна залежить від матеріалу оббивки і комплектації вироби. Більш точну вартість і варіант оббивки можна уточнити у менеджера інтернет-магазину Golden Plaza по телефону.
За додаткову плату можливо:
Вартість вказана для крісла в базовій комплектації з хромованою хрестовиною і в оббивки зі шкірозамінника "Екокожа". Ціна залежить від матеріалу оббивки і комплектації вироби. Більш точну вартість і варіант оббивки можна уточнити у менеджера інтернет-магазину Golden Plaza по телефону.
За додаткову плату можливо:
- нанесення логотипу вашої компанії
- індивідуальна прошивка "Zeta"
- застосування комбінованої забарвлення Duo color
- комплектація крісла опорою для ніг Ring base
- комплектація крісла стоп-опорами замість коліс
- комплектація крісла хромованою хрестовиною
- Інкрустування кристалами Swarovski
Варіанти оббивки вироби:
| Висота | 139 см |
| Ширина сидіння | 45 См |
| Глибина сидіння | 47 См |
| Тип | Для керівника |
| Механізм | Multi synchro зі слайдером |
| Матеріал каркаса | Хром |
| Колір | Червоний |
| Розмір | Вузький |
| Оснащення | З високою спинкою |
| Призначення | Для офісу |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 24 кг |
| Виробник | Kulik System |
Відгуки - Крісло "Galaxy ID 1104" Kulik System
Переглянути всі відгуки
14 000 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 139 см |
| Ширина сидіння | 45 См |
| Глибина сидіння | 47 См |
| Тип | Для керівника |
| Механізм | Multi synchro зі слайдером |
| Матеріал каркаса | Хром |
| Колір | Червоний |
| Розмір | Вузький |
| Оснащення | З високою спинкою |
| Призначення | Для офісу |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 24 кг |
| Виробник | Kulik System |
14 000 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Galaxy ID 1104" Kulik System
14 000 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Galaxy ID 1104" Kulik System
Схожі товари












