Крісло "Флай Люкс CF" Новий стиль
Код товару: 7562313
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 980 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 98 см |
| Ширина сидіння | 47 См |
| Глибина сидіння | 43 См |
| Тип | Для персоналу |
| Механізм | Без механізму |
Варіанти кольорів
-
Тканина Zesta ZT-11
-
Тканина Zesta ZT-13
-
Тканина Zesta ZT-15
-
Тканина Zesta ZT-18
-
Тканина Zesta ZT-2
-
Тканина Zesta ZT-22
-
Тканина Zesta ZT-23
-
Тканина Zesta ZT-24
-
Тканина Zesta ZT-25
-
Тканина Zesta ZT-5
-
Тканина Zesta ZT-7
Опис - Крісло "Флай Люкс CF" Новий стиль
Характеристики
Крісло "Флай Люкс CF" має оригінальний двоколірний дизайн. В якості підстави крісла використана надійна рама, яка може бути виконана в колір "хром" або "чорний" . Дана модель має сітчасту спинку, м'яке сидіння і зручні підлокітники . Крісло "Флай Люкс CF" створено для комфортного багатогодинної роботи вдома або в офісі.
Вартість виробу зависи т від матеріалу оббивки крісла і кольору рами. Ціна вказана за крісло з оббивкою з тканини "Zesta" і чорної рамою. Вартість крісла з оббивкою з інших видів тканини і хромованою рамою прораховується окремо.
Вартість виробу зависи т від матеріалу оббивки крісла і кольору рами. Ціна вказана за крісло з оббивкою з тканини "Zesta" і чорної рамою. Вартість крісла з оббивкою з інших видів тканини і хромованою рамою прораховується окремо.
Варіанти оббивки крісла:
| Висота | 98 см |
| Ширина сидіння | 47 См |
| Глибина сидіння | 43 См |
| Тип | Для персоналу |
| Механізм | Без механізму |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Вузький |
| Оснащення | На полозах |
| Призначення | Для дому |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Новий стиль |
Відгуки - Крісло "Флай Люкс CF" Новий стиль
Переглянути всі відгуки
2 980 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 98 см |
| Ширина сидіння | 47 См |
| Глибина сидіння | 43 См |
| Тип | Для персоналу |
| Механізм | Без механізму |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Вузький |
| Оснащення | На полозах |
| Призначення | Для дому |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Новий стиль |
2 980 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Флай Люкс CF" Новий стиль
2 980 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Флай Люкс CF" Новий стиль
Схожі товари


