Крісло "Drifting OH / DG133 / N" DXRacer
Код товару: 7560791
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 000 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 137 см |
| Ширина сидіння | 37 См |
| Глибина сидіння | 32 См |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Механізм | Tilt |
Опис - Крісло "Drifting OH / DG133 / N" DXRacer
Характеристики
Крісло "Drifting OH / DG133 / N" від виробника DXRacer має вишуканий і сучасним дизайном, який безсумнівно підкреслить будь-який інтер'єр кімнати. Варто відзначити, що виріб має регулювання підлокітників в трьох напрямках, а так само ідеальний кут нахилу від 1-14 градусів. Висота моделі регулюється від 129 до 137 см.
| Висота | 137 см |
| Ширина сидіння | 37 См |
| Глибина сидіння | 32 См |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Механізм | Tilt |
| Колір | Чорний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Вузький |
| Виробник | DXRacer |
| Вага | 27 кг |
| Готовність | Готові |
Відгуки - Крісло "Drifting OH / DG133 / N" DXRacer
Переглянути всі відгуки
11 000 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 137 см |
| Ширина сидіння | 37 См |
| Глибина сидіння | 32 См |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Механізм | Tilt |
| Колір | Чорний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Розмір | Вузький |
| Виробник | DXRacer |
| Вага | 27 кг |
| Готовність | Готові |
11 000 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Drifting OH / DG133 / N" DXRacer
11 000 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Drifting OH / DG133 / N" DXRacer
Схожі товари
