Крісло "Art" Сатурн
Код товару: 7561729
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 625 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 119 см |
| Ширина сидіння | 51 См |
| Глибина сидіння | 48 См |
| Тип | Для керівника |
| Механізм | Relax |
Варіанти кольорів
-
Темно синій
-
Чорний
Опис - Крісло "Art" Сатурн
Характеристики
Офісне крісло "Art" призначене не тільки для комфортної та продуктивної роботи, але і для повноцінного відпочинку . Спинка крісла виготовлена з сітки , а підлокітники мають м'які накладки . Якщо ви вирішили зробити невелику перерву, просто переведіть спинку крісла в горизонтальне положення, а ноги можна розмістити на спеціальну висувну підставку.
| Висота | 119 см |
| Ширина сидіння | 51 См |
| Глибина сидіння | 48 См |
| Тип | Для керівника |
| Механізм | Relax |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Маленький |
| Оснащення | З високою спинкою |
| Призначення | Для дому |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Сатурн |
Відгуки - Крісло "Art" Сатурн
Переглянути всі відгуки
8 625 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 119 см |
| Ширина сидіння | 51 См |
| Глибина сидіння | 48 См |
| Тип | Для керівника |
| Механізм | Relax |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Маленький |
| Оснащення | З високою спинкою |
| Призначення | Для дому |
| Властивості | Ергономічне |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Сатурн |
8 625 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Крісло "Art" Сатурн
8 625 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Крісло "Art" Сатурн
Схожі товари














