Дитяче крісло "Houses" Kupa
Код товару: 7565651
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 265 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 88 см |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
Опис - Дитяче крісло "Houses" Kupa
Характеристики
Дитяче крісло "Houses" від турецького виробника Kupa - зручне і ергономічне крісло для вашої дитини. Дана модель має ніжно-рожеву м'яку оббивку і оснащена коліщатками. Продукція фабрики Kupa виробляється з екологічно чистих і гіпоалергенних матеріалів. Це крісло з колекції дитячих меблів "Houses", яка представлена в інтернет-магазині Golden Plaza.
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 88 см |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 3-х років |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Комп'ютерне |
| Колір | Рожевий |
| Призначення | Для дому |
| Властивості | М'яке |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | Без підлокітників |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Дитяче крісло "Houses" Kupa
Переглянути всі відгуки
5 265 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 56 см |
| Висота | 88 см |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 3-х років |
| Матеріал каркаса | Пластик |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Маленький |
| Модифікація | Комп'ютерне |
| Колір | Рожевий |
| Призначення | Для дому |
| Властивості | М'яке |
| Наявність коліщаток | На коліщатках |
| Наявність підлокітників | Без підлокітників |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
5 265 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче крісло "Houses" Kupa
5 265 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче крісло "Houses" Kupa
Схожі товари


