Комод "Вітовт" СЛОНІММЕБЛІ
Код товару: 7556547
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
40 260 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 83 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Горіх
Опис - Комод "Вітовт" СЛОНІММЕБЛІ
Характеристики
Комод "Вітовт" буде служити в якості цікавого і вишуканого елемента декору. Виріб зовсім не вибагливе в догляді і має дуже тривалий термін експлуатації , адже воно повністю виконано з МДФ, яке покрите шпоном дуба. Комод досить місткий і витримує різні навантаження і зовнішні умови.
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 83 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Місцезнаходження | На кухню |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Слоніммеблі |
Відгуки - Комод "Вітовт" СЛОНІММЕБЛІ
Переглянути всі відгуки
40 260 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 83 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Місцезнаходження | На кухню |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Слоніммеблі |
40 260 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Вітовт" СЛОНІММЕБЛІ
40 260 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Вітовт" СЛОНІММЕБЛІ
Схожі товари


