Комод Опера "Світ Меблів"
Код товару: 7569430
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 940 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 109 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 75 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Роза лак
Опис - Комод Опера "Світ Меблів"
Характеристики
Комод "Опера" - це вишуканий і в той же час практичний елемент модульної спальні опера виробництва відомої української меблевої фабрики Світ Меблів. Класичний дизайн і красивий гармонійний колір роблять цей предмет меблів вдалим доповненням будь-якої спальні.
| Ширина | 109 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 75 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Комод Опера "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
4 940 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 109 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 75 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
4 940 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод Опера "Світ Меблів"
4 940 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод Опера "Світ Меблів"
Схожі товари
