Комод "Ніколь" Світ Меблів
Код товару: 7575419
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 887 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 107 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 86 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Біле дерево / Патина золото
Опис - Комод "Ніколь" Світ Меблів
Характеристики
Елегантний комод "Ніколь" , виконаний в білому кольорі із золотою патиною, стане прекрасним доповненням до інтер'єру вашої спальні. Чотири висувних ящика дозволять компактно зберігати масу потрібних дрібниць, а поверхня комода можна прикрасити вазами з квітами, свічниками і фотографіями в рамках своїх рідних і близьких.
| Ширина | 107 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 86 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Комод "Ніколь" Світ Меблів
Переглянути всі відгуки
5 887 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 107 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 86 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Світ Меблів |
5 887 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Ніколь" Світ Меблів
5 887 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Ніколь" Світ Меблів
Схожі товари




