Комод KOM 2D4S "Коен" Gerbor
Код товару: 7579176
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 660 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 94 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Венге магія
-
Венге магія / Штрокс темний
Опис - Комод KOM 2D4S "Коен" Gerbor
Характеристики
Функціональний і місткий комод 2D4S "Коен" ідеально доповнить вашу вітальню або спальню. У його висувних ящиках поміститься багато ваших особистих речей, а кожне бічне відділення оснащено однієї полицею. Потужний корпус і лаконічні квадратні ручки завершують унікальний дизайн меблів. Спокійний відтінок меблів подарує відчуття спокою і внутрішньої гармонії.
Ціна вказана за виріб , виконане в кольорі "Венге магія". Вартість комода з МФД фасадами кольору "Штрокс темний" прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за виріб , виконане в кольорі "Венге магія". Вартість комода з МФД фасадами кольору "Штрокс темний" прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 94 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Колір | Венге |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 65 кг |
| Виробник | Gerbor |
Відгуки - Комод KOM 2D4S "Коен" Gerbor
Переглянути всі відгуки
7 660 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 150 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 94 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Колір | Венге |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 65 кг |
| Виробник | Gerbor |
7 660 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод KOM 2D4S "Коен" Gerbor
7 660 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод KOM 2D4S "Коен" Gerbor
Схожі товари
