Комод К-70/90 / 1Ш + 2Ш "Ніка" Garant
Код товару: 7556490
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 350 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге темний
-
Дуб молочний
-
Дуб Сонома
Опис - Комод К-70/90 / 1Ш + 2Ш "Ніка" Garant
Характеристики
Комод К-70/90 / 1Ш + 2Ш "Ніка" - неймовірно містке і функціональне виріб. Він допоможе грамотно облаштувати передпокій, вітальню або спальню. Його конструкція складається з двох глибоких і одного дрібного ящиків, які оснащені міцними телескопічними направляючими . Виріб відрізняється довгим термін служби, тому як виготовлено з ДСП високої якості.
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Garant |
Відгуки - Комод К-70/90 / 1Ш + 2Ш "Ніка" Garant
Переглянути всі відгуки
3 350 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Garant |
3 350 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод К-70/90 / 1Ш + 2Ш "Ніка" Garant
3 350 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод К-70/90 / 1Ш + 2Ш "Ніка" Garant
Схожі товари




