Комод "К-17" Скіф
Код товару: 7560425
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 475 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 119 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | Дерево |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Вайт
-
Ваніль
-
Васабі
-
Венге
-
Дуб
-
Іворі
-
Какао
-
Червоне дерево
-
Мокко
-
Натуральний
-
Вільха
-
Горіх
-
Сірий
Опис - Комод "К-17" Скіф
Характеристики
Комод "К-17" від компанії виробника Скіф - елегантний і універсальний варіант в вашу спальню. Без проблем впишеться в будь-яке приміщення за рахунок свого дизайну. Містка, витримає будь-які навантаження , так як зроблений з натурального дерева . Має пару прикритих відділів і чотири висувних ящика на якісної гарнітурі, тому з часом ні ящики, ні дверцята не стануть розхитаними . Колірна палітра дозволить вам підібрати ідеальний відтінок під ваш інтер'єр. Входить в набір для спальні "Ділар".
Вартість виробу в кольорах білий, сірий, венге, ваніль, а так само з покриттям з екологічного лаку на водній основі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально. Можлива комбінація кольорів.
Вартість виробу в кольорах білий, сірий, венге, ваніль, а так само з покриттям з екологічного лаку на водній основі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально. Можлива комбінація кольорів.
| Ширина | 119 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Скіф |
Відгуки - Комод "К-17" Скіф
Переглянути всі відгуки
14 475 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 119 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 81 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Скіф |
14 475 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "К-17" Скіф
14 475 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "К-17" Скіф
Схожі товари


