Комод "Флора Ф15а" Вісент
Код товару: 7559692
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 400 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 100 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Колір декоративної вставки: Коричневий
-
Колір корпусу: Венге магія / Колір фасаду: Білий глянець
-
Колір корпусу: Венге магія / Колір фасаду: Ваніль глянець
-
Колір корпусу: Дуб крафт тютюновий / Колір фасаду: Білий глянець
-
Колір корпусу: Дуб крафт тютюновий / Колір фасаду: Ваніль глянець
-
Колір корпусу: Дуб Сонома трюфель / Колір фасаду: Білий глянець
-
Колір корпусу: Дуб Сонома трюфель / Колір фасаду: Ваніль глянець
Опис - Комод "Флора Ф15а" Вісент
Характеристики
Комод "Флора Ф15а" - це чудове виріб в дусі стилю модерн. Такий комод відмінно виглядатиме в вашої спальні або вітальні. Він обладнаний висувними ящиками на телескопічних напрямних . Він легко відкривається і закривається. Варто звернути особливу увагу на дизайн вироби. Білі або ванільні фасади з декоративним малюнком на тлі більш темного корпусу утворюють відмінну комбінацію кольорів.
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 100 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
Відгуки - Комод "Флора Ф15а" Вісент
Переглянути всі відгуки
6 400 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 100 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Вісент |
6 400 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Флора Ф15а" Вісент
6 400 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Флора Ф15а" Вісент
Схожі товари


