Комод "Беатріс" Древо
Код товару: 7567467
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 925 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
Опис - Комод "Беатріс" Древо
Характеристики
Комод "Беатріс" від компанії Древо обов'язково зачепить ваш погляд, так як модель виконана в незвичайному сучасному стилі в поєднанні з нотками класики. Потрібно додати, що для виконання виробники використовували краще і міцне дерево європейського рівня, яке так само легко очищається від різних видів забруднень.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Древо |
Відгуки - Комод "Беатріс" Древо
Переглянути всі відгуки
14 925 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | Дерево |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Древо |
14 925 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Беатріс" Древо
14 925 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Беатріс" Древо
Схожі товари
