Комод 5Ш "Белла" MiroMark
Код товару: 7579198
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 269 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 98 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
Опис - Комод 5Ш "Белла" MiroMark
Характеристики
Високий і місткий комод 5Ш "Белла" наповнить вашу кімнату комфортом. Його висувні ящики зможуть розмістити велику кількість речей. Міцні і якісні напрямні забезпечать безшумне і багаторазове відкривання. Фасади комода виготовлені з фарбованого ДСП , яке зверху оброблено лаком, що додає глянсовий ефект.
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 98 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 41 кг |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Комод 5Ш "Белла" MiroMark
Переглянути всі відгуки
6 269 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 98 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 41 кг |
| Виробник | MiroMark |
6 269 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 5Ш "Белла" MiroMark
6 269 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 5Ш "Белла" MiroMark
Схожі товари
