Комод "408" Тіса Меблі
Код товару: 7682090
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 625 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 126 см |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Аляска-0433
-
Білий гладкий 21
-
Береза Майнау 08 (дод. Колір)
-
Бук баварія 10
-
Ваніль 01
-
Венге магія 18
-
Графіт-0321
-
Дуб Клондайк-0426
-
Дуб молочний 16
-
Дуб Сонома 19
-
Дуб Сонома трюфель 23
-
Дуб Тахо-0474
-
Дуб Шервуд-0424
-
Жовтий 26
-
Зелена вода 20 (дод. Колір)
-
Індастріал
-
Червоний 02
-
Вільха темна 11
-
Оранж 28
-
Горіх лісовий 17
-
Горіх темний 05
-
Скай (гладкий) 27
-
Терра блакитна
-
Терра жовта 03
-
Терра лосось 13
-
Чорний 24
-
Яблуня Локарно 12
Опис - Комод "408" Тіса Меблі
Характеристики
Комод "408" від виробника Тиса Меблі. Комод у стилі лофт. Мінімалістичний дизайн та максимальна компактність. Виріб має сім ящиків які працюють на телескопічній направляючій та забезпечують максимально комфортне та плавне користування. Фасад з ламінованого ДСП - вологостійкий, зносостійкий і не псується від хімічних засобів для чищення та миття. Кромка фасаду - 0,6 мм.
Ціна вказана за комод "408", виконаний у комплектації "Стандарт". Вартість виробу в інших комплектаціях та нестандартних кольорах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 126 см |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для речей |
| Оснащення | З ящиками |
| Наявність ручок | Без ручок |
| Стиль | Лофт |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 56 кг |
| Виробник | Тіса Меблі |
Відгуки - Комод "408" Тіса Меблі
Переглянути всі відгуки
8 625 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 126 см |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для речей |
| Оснащення | З ящиками |
| Наявність ручок | Без ручок |
| Стиль | Лофт |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 56 кг |
| Виробник | Тіса Меблі |
8 625 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "408" Тіса Меблі
8 625 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "408" Тіса Меблі
Схожі товари
