Комод 2Д Компаніт
Код товару: 7576899
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 795 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 99 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод 2Д Компаніт
Характеристики
Комод 2Д - зручна і практична меблі, що відрізняються підвищеною місткістю при невеликому займаному обсязі. Висока надійність дверцятами обумовлена застосуванням якісної фурнітури і матеріалів конструкції. Ручки комодів - металеві. Комод 2Д має 2 дверцята, за якими розміщені дві місткі полиці , відрізняється підвищеною місткістю.
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 99 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Вага | 35 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод 2Д Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 795 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 99 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Вага | 35 кг |
| Виробник | Компаніт |
2 795 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 2Д Компаніт
2 795 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 2Д Компаніт
Схожі товари














