Комод 100 "Нео" Скай
Код товару: 7560356
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 615 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Венге Магія
-
Дуб Сонома
Опис - Комод 100 "Нео" Скай
Характеристики
Комод 100 "Нео" від виробника Скай представляє собою ідеальне виріб для будинку, яке має унікальним дизайном і вишуканим фасадом. Дані меблі представлена в двох гармонійних кольорах, завдяки чому з легкістю впишеться в спальний інтер'єр і неодмінно зможе стати основним атрибутом в кімнаті.
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 70 кг |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Комод 100 "Нео" Скай
Переглянути всі відгуки
5 615 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 2 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Вага | 70 кг |
| Виробник | Скай |
5 615 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 100 "Нео" Скай
5 615 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 100 "Нео" Скай
Схожі товари
