Комод "Venus" Kupa
Код товару: 7565528
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 955 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 82 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
Опис - Комод "Venus" Kupa
Характеристики
Комод "Venus" від турецького виробника Kupa має нестандартний дизайн в скандинавському стилі . У верхній частині комода, з одного боку, розташований місткий висувний ящик, а з іншого - невелика полку, на яку можна поставити невеликий домашній декор. Нижня частина даної модель - це два широких висувних ящика, які оснащені телескопічними напрямними. Фасад виробу виконаний з МДФ, а корпус - з ДСП.
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 82 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
Відгуки - Комод "Venus" Kupa
Переглянути всі відгуки
11 955 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 82 см |
| Розмір | Широкий |
| Матеріал | ДСП |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Оснащення | З ящиками |
| Модифікація | Комод-шафа |
| Призначення | Для речей |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Kupa |
11 955 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Venus" Kupa
11 955 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Venus" Kupa
Схожі товари








